Köttlåda
Vardagslåda Chark
925 kr
5 kg · 185 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Naturmarknad i Tierp
Hitta lokalproducerad mat, råvaror och hantverk i Tierp. Här samlar Naturmarknad småskaliga producenter och gårdsbutiker med aktuella annonser så att du enkelt kan se vad som finns och kontakta säljaren direkt. Säljarna nedan finns i Månkarbo.
2 lokala säljprofiler
Månkarbo
Familjeägt slakteri och charkuteri i Månkarbo med svenskt kött, egen tillverkning och ett brett utbud av korv, rökt kött och chark.
Visa säljprofil →Tierp
Ullfors Gård – lokal gårdsverksamhet i Ullfors utanför Tierp, med försäljning direkt från gården
Visa säljprofil →Aktuellt utbud från Tierp och området omkring
Köttlåda
925 kr
5 kg · 185 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
825 kr
5 kg · 165 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
2,5 kg/låda
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
1 100 kr
5 kg · 220 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
550 kr
2,5 kg · 220 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
465 kr
2,5 kg · 186 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
825 kr
5 kg · 165 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
415 kr
2,5 kg · 166 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
1 000 kr
5 kg · 200 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
500 kr
2,5 kg · 200 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
1 500 kr
5 kg · 300 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
750 kr
2,5 kg · 300 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.