Nöt
Nötkött med lokal anknytning
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Allt som säljs på Naturmarknad – välj kategori eller sök direkt.
52 annonser i hela landet
Nöt
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm · Styckvara
230 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.

Lamm · Styckvara
230 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm
360 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm
230 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm
360 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm
330 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm
230 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm
230 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm · Styckvara
230 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm
260 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm
260 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm
170 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Lamm
310 kr
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Nöt
2 900 kr
10 kg · 290 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
1 700 kr
10 kg · 170 kr/kg
Nöt
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
925 kr
5 kg · 185 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
825 kr
5 kg · 165 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
2,5 kg/låda
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
1 100 kr
5 kg · 220 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
550 kr
2,5 kg · 220 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
465 kr
2,5 kg · 186 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
825 kr
5 kg · 165 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
415 kr
2,5 kg · 166 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
1 000 kr
5 kg · 200 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
500 kr
2,5 kg · 200 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
1 500 kr
5 kg · 300 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
750 kr
2,5 kg · 300 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Vildsvin
310 kr/kg
Vildsvin · Styckvara
455 kr/kg
Gris · Styckvara
139 kr/kg
Gris · Styckvara
269 kr/kg
Gris · Styckvara
259 kr/kg
Gris · Styckvara
259 kr/kg
Älg · Styckvara
169 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Vildsvin · Styckvara
259 kr/kg
Gris
219 kr/kg
Gris
192 kr/kg
Gris
189 kr/kg
Vildsvin
339 kr/kg
Gris
199 kr/kg
Gris
199 kr/kg
Gris
289 kr/kg
Gris · Styckvara
399 kr/kg
Vildsvin · Styckvara
349 kr/kg
Nöt
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Gris
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Gårdsbutiker, producenter och lokala verksamheter nära dig.
Filtrera på
Laddar…
Stöd lokala producenter och småskaliga företag.
Hitta kvalitetsprodukter inom bekvämt avstånd.
Mat och produkter med ursprung och omsorg.
När vi handlar lokalt växer hela vår bygd.