Köttlåda
Vardagslåda Chark
925 kr
5 kg · 185 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Här hittar du annonser på köttlåda från privatpersoner, gårdsbutiker och små producenter i hela Sverige. Varje annons visar pris, mängd, hur du hämtar varan och ungefärligt läge – kontakta säljaren direkt i Naturmarknad.
Köttlåda
925 kr
5 kg · 185 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
825 kr
5 kg · 165 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
2,5 kg/låda
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
1 100 kr
5 kg · 220 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
550 kr
2,5 kg · 220 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
465 kr
2,5 kg · 186 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
825 kr
5 kg · 165 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
415 kr
2,5 kg · 166 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
1 000 kr
5 kg · 200 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
500 kr
2,5 kg · 200 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
1 500 kr
5 kg · 300 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.
Köttlåda
750 kr
2,5 kg · 300 kr/kg
Kontakta säljaren för aktuell tillgång.